Sancaktepe Korsan Taksi | 0532 563 74 40

Sancaktepe Korsan Taksi | 0532 563 74 40

Sancaktepe korsan taksi firması olarak İstanbul’u ziyaret edecek olan yerel ya da yabancı turistlere ve İstanbul’da ikamet eden bireylere kentin en iyi ulaşım hizmetini veriyoruz. Bu imkandan yararlanan bireyleri pek çok konfora uygun fiyatlı biçimde sahip olma fırsatı sunulmaktadır. Firmamız profesyonel ve alanında uzman bir hizmet verir. Şehirdeki taksi bulamama sorunu ve yüksek fiyatlara karşı herkes için erişebilir şekilde işlem yapıyoruz.

Hizmet bedelimizi en uygun şekilde sizler için düzenledik. Sunduğumuz hizmet sayesinde kendiniz için en iyi ulaşım hizmetini almış olursunuz ve toplu taşıma veya ticari taksilerde görülen birçok sorundan uzaklaşmış olursunuz. Acil işlemleriniz için randevu almak zorunda kalmadan her daim en iyi ulaşım hizmetine erişebilir olursunuz. Tüm bu sunduğumuz sektördeki en iyi ulaşım imkanlarına hemen sahip olmak için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve hizmet almak istediğinizi belirterek bulunduğunuz konumdan bahsedebilirsiniz. Hemen ardından konforlu araçlarımızla birlikte deneyimli şoförlerimizden birini görevlendirerek bulunduğunuz yere araç göndereceğiz.

Sancaktepe Korsan Taksi Nedir?

Korsan taksi hizmeti yalnızca bu alanda deneyimli olan şoförler tarafından ele alınması gereken bir hizmet alanıdır. Örnek olarak firmamız Sancaktepe korsan taksi hizmeti de dahil olmak üzere İstanbul’un tüm semtleri için en iyi korsan taksi hizmeti sağlayabilmek adına uzun yıllardan beridir bu işte bizimle birlikte olmayan şoförlere güven duymamaktadır. Firmamızda sadece işe başladığımız yıllardan beridir bizimle çalışan şoförlerimizin çalıştığını ve her birinin ciddi anlamda deneyim sahibi bireyler olduklarını belirtmek isteriz. Profesyonel ve güvenilir bir korsan taksi hizmeti almaya ihtiyaç duyduğunuzda bu nedenle daima bizden başkasından işlem yapmamanız gerektiğini sizlere belirtmek istedik. Sektörde lider konumda olan korsan taksi firmamız yüksek müşteri memnuniyetine dikkat etmektedir.

Sancaktepe Korsan Taksi Hizmetleri

Sancaktepe korsan taksi hizmetleri konusunda sizlere ne gibi imkanlar sunduğumuzu merak ediyor olabilirsiniz. Öncelikli olarak bizimle çalışmanın bu hizmetleri içerdiğini ve başka firmalar hakkında herhangi bir yorumda bulunamayacağımızı belirtmek isteriz. Güven korsan taksicilik sektöründe en önemli noktadır ve bu güveni size vermeyen her yerden uzak durmanızı tavsiye ederiz.

Korsan taksi hizmeti verdiğimiz firmamızda sizler için;

 • Dilediğiniz genişlikte araç temin etme
 • Trafiğe hakim ve trafik kurallarına uygun biçimde hareket eden şoförler gönderme
 • Bulunduğunuz lokasyondan alınıp gideceğiniz yerin kapısına kadar ulaşmanızı sağlama
 • Gerektiğinde evcil hayvanlarınızı taşıma
 • Otogar veya havaalanına gitmeniz gerektiğinde vaktinde ulaşım sağlama
 • Randevulu ya da randevusuz şekilde korsan taksi hizmetimizden yararlanmanızı sağlama
 • Güvenilir bir ulaşım süreci
 • Sessiz, sakin ve huzurlu bir ortamda yolculuk etme
 • Şehir içinde ya da şehir dışında gitmeniz gereken yere kadar sizi dilediğiniz zaman götürme
 • Uygun fiyatlı ulaşım
 • Rutin rotalar için fiyatta indirim imkanı
 • Acil işlemleriniz için her daim hazırda araç bulundurma gibi hizmetler sunuyoruz.

Tüm belirttiğimiz hizmetlerimiz sizin için sadece bir telefon veya bir mesaj uzaktadır, dilediğiniz zaman bize ulaşarak araç çağırabilirsiniz. Özel şoförler VIP araç transferi tadında güvenilir, profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

Sancaktepe Korsan Taksi Avantajları

Sizler için sunduğumuz Sancaktepe korsan taksi hizmetimizin pek çok avantajlı olduğu nokta bulunmaktadır. Bunlarla ilgili olarak belirtebileceğimiz bazı örnekler şu şekildedir;

 • Ehliyete ihtiyacınız olmadan dilediğiniz yere seyahat edebilme
 • Toplu taşıma araçlarından kaynaklanan pek çok sorundan kurtulma
 • Günlük gidilmesi gereken rotalar için ulaşım sorununun tamamen çözülmüş olması
 • İşe geç kalma, okula geç kalma, uçak veya otobüse yetişememe gibi sorunların ortadan kalkması
 • Evcil hayvanınızı mağdur olmadan taşıyabilme
 • Kötü hava koşullarına maruz kalmadan dilediğiniz yere gidebilme
 • Durağa yürümek, bir yerde uzun süre araç beklemek, uzun saatleri trafikte heba etmek gibi dertlerin ortadan kalkması
 • Gidilecek olan yere kısa zamanda, en kestirme yollardan varma
 • Klimalı, lüks bir araçla VIP konforunda yolculuk etme
 • Uygun fiyatlı ücret ödeme, taksimetre açılış ücreti gibi bir hizmet bedeli vermek zorunda kalmama
 • İstanbul’u tanımıyorsanız bir yeri bulma konusunda sorun yaşamama

Hatta İstanbul’u tanımayan müşterilerimiz gün boyu bizimle birlikte gitmek istedikleri her yere özel şoförleri eşliğinde gidebilirler. Adres bulma zorluğu yaşamadan diledikleri gibi şehir turu gerçekleştirebilirler. Bunun için hizmet almadan önce durumu bildirmeyi unutmamalısınız. Şoförümüzün sizden sonra randevusu olma ihtimalini ortadan kaldırmak ve sizi mağdur etmek zorunda kalmamamız adına önceden herhangi bir durumu bildirmeniz çok önemlidir. Sizi hiçbir koşulda mağdur etmek istemeyiz.

Sancaktepe Korsan Taksi Hizmeti Alınırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Eğer daha önce korsan taksi hizmeti almadıysanız dikkat etmeniz gerekenler bu başlığın altında derledik. Ayrıca bu durumların bizim firmamız tarafından olumlu biçimde karşılandığını, her bir kritere dikkat ettiğimizi bildirmek isteriz. Bunu başarmamızın nedeni sektörde uzun yıllardır varlığımızı sürdürmemizle birlikte gelen tecrübedir. Tecrübeli bir firma olmamız sizler için en iyi hizmeti sağlamamıza olanak tanımaktadır. Şimdi, gelelim hizmet almadan önce dikkatli olmanız gereken kriterlerin neler olduğuna;

 • Sizi götürecek olan şoför İstanbul’u iyi bilmelidir, gitmeniz gereken yolu bilmiyorsa sizi kısa zamanda oraya ulaştıramaz.
 • Geniş araç talep ettiğinizde bu karşılanmalıdır.
 • Güvenilir ve profesyonel bir hizmet alıp almadığınızı sorgulamalısınız.
 • Şoförlerin trafik kurallarına dikkat etmesi gereklidir.
 • Uygun fiyatlı bir hizmet olmalı, taksimetre açılış ücreti vb. başka adlarda başlangıç bedeli alınmamalıdır.
 • Evcil hayvanınız için müsait olup olmadığını sorgulamalısınız.
 • Uzun saatler süren bir yolculuğa çıkacaksanız, başka bir şehre gitmek istiyorsanız bunu sormalısınız.
 • Araçların konforlu olması önemlidir.

Sancaktepe 7/24 Korsan Taksi

Sancaktepe 7/24 korsan taksi hizmeti almak isteyenler için araçlarımız ve şoförlerimizin her daim hizmet vermeye hazır olduklarını belirtmemiz gerekir. Bu nedenle bizim telefon numaramızı mutlaka telefon rehberinize kaydetmenizi tavsiye ediyoruz ki herhangi bir nedenle acil bir yere gitmeniz gerektiğinde araştırma yapmak zorunda kalmadan uygun fiyata bizimle gidebilesiniz. Acil durumlarda uzun uzadıya iyi, güvenilir ve profesyonel hizmet veren, bizim gibi bir firma bulmak sizin için çok zor ve hatta imkansız olabilir. Bu yüzden daima elinizin altında numaramızın olması size zaman ve harcayacağınız enerji açısından avantaj sağlayacaktır.

Bunun dışında randevu alarak başka bir gün veya ilerleyen saatlerde yapmak istediğiniz ulaşım için de bize ulaşabilirsiniz. Sadece acil durumlarda değil her daim bizimle birlikte ulaşım sağlayabileceğinizi bilmenizi isteriz.

sancaktepe korsan taksi

sancaktepe korsan taksi

Sancaktepe Korsan Taksi Fiyatları

Pek çok birey, özellikle de daha önce korsan taksi hizmeti almadıysa Sancaktepe korsan taksi hfiyatlarını merak etmektedir. Ancak ne yazık ki, burada net bir hizmet bedeli belirtmemiz, lokasyonu bilmediğimiz için, mümkün değildir.

Öncesinde fiyat bilgisine erişerek bütçe planınızı buna göre yapmak istiyorsanız bizi arayarak danışmanımızdan bilgi alabilirsiniz. Gideceğiniz yeri ve bulunduğunuz yeri bildirmeniz halinde tahmini km aralığı hesaplanarak fiyat hesaplamasını bu şekilde size bildirmemiz mümkündür. Eğer fiyatı ve sunduğumuz diğer hizmet detaylarını uygun buluyorsanız istediğiniz her zaman taksi çağırabilirsiniz. Korsan taksi firmamız daima sizler için en hızlı şekilde araç ve şoför temin edecektir ve yapmak istediğiniz işlemi size en profesyonel halde sunacaktır, bundan emin olabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
mersin haber - güzel sözler - magazin haber - sultangazi korsan taksi