Kadıköy Korsan Taksi

Kadıköy Korsan Taksi

Kadıköy korsan taksi firması olarak sizler için sektörün en kaliteli hizmetini veriyoruz. Bu hizmeti almak isteyen bireylerin her zaman en iyi firmayı tespit etmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde profesyonel ve güvenilir bir hizmet satın almak mümkün olur. Örnek vermek gerekirse bizim firmamızı tercih ederek en iyi korsan taksi hizmetinden faydalanabilirsiniz. Alanımızda bu kadar iyi hizmet veriyor olmamızın en büyük sebebi deneyimli şoförlerimizin bünyemizde çalışıyor olmasıdır. Bu bağlamda;

 • İstanbul gibi büyük bir şehirde taksi bulma sorunundan her zaman, özellikle de acil durumlar için, kurtulmuş olmak
 • Trafiğe hakim taksi şoförleri tarafından güvenilir bir hizmet almak
 • Taksi şeklinde ulaşım kullanırken taksimetre açılış ücreti gibi ekstra ödemeler yapmak zorunda olmamak
 • Toplu taşıma araçlarının yarattığı dertlerden tümüyle kurtulmuş olmak
 • Taksi ile seyahat sırasında eğer gerekli ise evcil hayvan taşıma imkanına sahip olmak
 • İster şehir içinde ister şehir dışında bir yolculuk edilecekse bunun için özel araç kiralamaya vb. çok ciddi ücretler ödemeye gerek olmaması
 • Ticari taksilerin yüksek fiyatları nedeniyle ulaşımda bütçe sıkıntısı çekmemek
 • Gidilecek olan yere yorulmadan, strese girmeden, uzun saatler boyunca trafikte takılı kalmaktan kurtulmak
 • Yolları çok iyi bilen, İstanbul’un her bir noktasına, sokağına, caddesine hakim olan ve bu sayede gidilecek olan yere en kestirme şekilde sizi götürebilecek bir şoför eşliğinde seyahat etme imkanına sahip olmak
 • Arkadaş grubu veya aile üyeleriniz gibi herhangi bir şekilde kalabalık bir grupla konforlu bir ulaşım süreci geçirmek için bizden geniş araç talep etmek
 • Konforunuzdan asla hiçbir koşulda ödün vermeden iki nokta arasında seyahat edebilmek
 • Ağır eşyalar ve çantalar taşımanız gerektiğinde şoförünüzün geniş hazneli bir araçla gelerek sizi otogara, hava alanına ulaştıracak olması gibi çok sayıda avantajlı bir ulaşım gerçekleştirmiş olursunuz.

Tüm bu şartların yalnızca bizi tercih etmeniz durumunda korsan taksi sektörü için garantili hizmetler olduğunu belirtmemiz gerekir. Diğer korsan taksicilik yapan kişi veya gruplar hakkında herhangi bir yorumda bulunmamız doğru olmayacaktır. Güvenilir, alanında profesyonel ve sektörün en iyi hizmetini almak için bizi tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Kadıköy Korsan Taksi Nedir?

Kadıköy korsan taksi; gitmeniz gereken yere özel şoför konforunda gitmenizi sağlayan bir hizmet sektörüdür. Tarafımızda bu sektörün en iyi ve en kaliteli hizmeti verilmektedir. Sizin için uygun fiyatlı, son derece konforlu bir ulaşım hizmeti sunuyoruz. Sektörde uzun yıllardır çalışmakta olan, deneyim sahibi şoförlerimiz sizin için daima en iyi korsan taksi hizmetini vermek adına hazırdır. Bize haftanın yedi günü yirmi dört saati dilediğiniz lokasyondan ulaşabilirsiniz.

Acil bir durum hasıl olması halinde de bizi çağırdığınız vakit hemen saniyesinde şoförümüz araca atlayıp yanınıza gelir. Herhangi bir belirtmeniz gereken ek durum olduğunda, örneğin şehirler arası seyahat etmek veya geniş bir araç talep etmek gibi, bunu bize önceden bildirmeyi unutmayınız. Bu sayede hazırlık yaparak yanınıza gelip tam da istediğiniz hizmetle buluşmanızı sağlama imkanımız olacaktır. Asla, hiçbir koşulda ulaşım sürecinde mağdur olmanızı istemiyoruz ve bunun olmaması için elimizden gelenin en iyisini ortaya koyuyoruz. Hizmetimiz tamamen müşteri memnuniyeti odaklı şekilde verilmektedir.

Bu alanda lider olduğumuz konusunda da iddialı olduğumuzu belirtmek isteriz ki ulaşımda bizi tercih eden her müşterimiz mutlaka ama mutlaka tekrar bizimle yolculuk etmeyi seçmektedir. Özellikle sevilen yönümüz düşük bir bütçe talep etmemize rağmen üstün konforlu hizmet sağlıyor oluşumuzdur.

Kadıköy Korsan Taksi Hizmetleri

Kadıköy korsan taksi hizmetlerimizden yararlanmak için bizi her zaman arayabilirsiniz. Sunduğumuz hizmetler;

 • Şehir içi ulaşım
 • Şehirler arası ulaşım şeklindedir.

Sizi almamız gereken lokasyon asla önemli değildir. İstanbul’un herhangi bir noktasından bizi arayabilirsiniz. Etrafınızda herhangi bir belirtebileceğiniz bir yer yoksa veya adresi hiç bilmiyorsanız artık bu da sorun değil. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte artık cep telefonlarımızdan birbirimize birkaç saniye içerisinde bulunduğumuz konumu göndermemiz mümkün. Zaten İstanbul’un her yerini karış karış bilen şoförlerimiz yol bulma konusunda hiçbir sorun yaşamamaktadır. WhatsApp uygulaması üzerinden bize konum bilginizi ileterek şoförümüzün işini daha da kolaylaştırabilirsiniz.

Bu sayede siz de çok fazla beklemek zorunda kalmadan araca erişim sağlamış olursunuz. Ayrıca hiçbir taksi durağımız bulunmadığı için beklemeniz, yürümeniz ve randevu almanız gibi koşullar zorunlu değildir. Bazı ticari taksi firmaları belirli durak noktaları belirleyip tıpkı toplu ulaşım araçlarında olduğu gibi sizin buralara giderek araç beklemenizi talep etmektedir. Ancak kesinlikle böyle bir durum bizim firmamız tarafından sunulan Kadıköy korsan taksi hizmetinde söz konusu bile değildir. Size sunmuş olduğumuz hizmetimiz konusunda her türlü kolaylığı sağladığımızı belirtmek isteriz.

Kadıköy Korsan Taksi Avantajları

Müşterilerimiz veya müşterimiz olmak isteyen bireyler tarafından sıklıkla merak edilen konulardan biri de Kadıköy korsan taksi hizmetimizden yararlanmanın kendilerine ne gibi avantajlar sağladığıdır. Bunlardan bazılarına örnek vermek gerekirse;

 • Kısa zamanda az bir ücret ile ulaşım sağlamak
 • Tek başına, toplumdan uzakta toplu taşıma araçlarının dertlerinden kurtulmak
 • Güvenilir bir yolculuk süreci geçirmek
 • Bulunduğunuz yerden alınıp gideceğiniz yerin kapısına kadar ulaşmak
 • Günlük rutin şekilde hizmet alma imkanınızın bulunması gibi özetleyebiliriz.

Sizin için sunduğumuz avantajlar bunlarla da kısıtlı değildir; evcil hayvanla seyahat etme, geniş aile ile rahat seyahat, geniş ve klimalı araçlardan birine binme gibi başka avantajlar da sunuyoruz.

kadıköy korsan taksi

kadıköy korsan taksi

Kadıköy Korsan Taksi 7/24 Korsan Taksi

Acil işlemleriniz söz konusu olduğunda randevu almak zorunda olmadan taksi hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Korsan taksi firmamız sizin için her daim hizmet vermeye hazırdır. Deneyimli şoförlerimiz ile 7/24 sizlere hizmet sunmaya hazırız. Bizimle birlikte yolculuğunuzu daha keyifli, son derece konforlu ve lüks hale getirebilirsiniz. Ticari taksiler bu konuda sorun çıkarabilmektedir. İstanbul kalabalık bir şehir olduğu için daima çalışır vaziyette olabilmektedirler.

Bu nedenle de sizlerden her zaman randevulu işlem yapmanızı isteyebilirler. Bu da acil bir durum söz konusu olduğunda pek çok ticari taksi durağını aramanız, uzun uzadıya araştırmanız ve hepsinden durakta araç bulunmadığı ile ilgili bir yanıt almanız gibi ihtimalin var olduğunu göstermektedir. Bu şekilde bir mağduriyet yaşamamak adına sizlere direkt olarak bizi aramanızı ve bulunduğunuz konuma Kadıköy korsan taksi çağırmanızı tavsiye ediyoruz. Bu sayede tüm süreç sizin için en başından en sonuna kadar en konforlu biçimde geçecektir. Bizden hizmet almak için tek yapmanız gereken bizi aramak ve bulunduğunuz konumu detaylı bir şekilde belirtmektir.

Kadıköy Korsan Taksi Fiyatları

Kadıköy korsan taksi hizmetimiz konusunda en çok merak edilen konulardan biri de firmamız tarafından sizlere sunulan hizmetin fiyatıdır. Hizmet bedelimiz ile ilgili ne yazık ki net bir ifade vermemiz mümkün olmamakla birlikte firmamızın oldukça düşük bütçe gerektirdiğinden emin olabilirsiniz. Günümüz piyasasında taksi ile günlük yolculuk etmek mümkün değilken bizimle anlaşarak ucuza bunu da gerçekleştirme imkanınız vardır. Bize ulaşmak ve sunduğumuz hizmet hakkında daha detaylı bilgi almak için web sitemizde yer alan telefon numaramız üzerinden işlem yapabilirsiniz. Sitemizin İletişim sayfasına tıklamanız bunun için yeterli olacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
mersin haber - güzel sözler - magazin haber - sultangazi korsan taksi