Avcılar Korsan Taksi

Avcılar Korsan Taksi

Avcılar Korsan Taksi VIP araçlarımız her biri orta ve üst segment olmakla birlikte İstanbul’daki en avantajlı Avcılar korsan taksi hizmetini veriyoruz. Geniş araç filosuna sahip olan firmamız her daim 7/24 hizmetinize hazırdır. En iyi araç modellerine sahip olmamız sayesinde sizlere konforlu bir yolculuk deneyimi sunuyoruz. Strese girmeden, toplu taşıma araçları ve ticari taksilerin dertlerinden mustarip olmadan harika bir yolculuk geçireceğinizden emin olabilirsiniz.

Her biri yüksek sorumluluk sahibi olan şoförlerimiz yolculuk süresince trafik kuralları ve can güvenliğinizi dikkate alacak şekilde sürücülük yapmaktadır. Hayvan dostlarınız için de araçlarımız her daim hazırdır. Evcil hayvanlarınızı acil veterinere götürmeniz gerektiğinde veya başka bir şehre seyahate çıktığınızda yanınızda götürmek istediğinizde vb. bunu bizim sayemizde kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Avcılar korsan taksi firmamız tarafından sunulan hizmet; bireylerin uygun fiyatlı bir şekilde bir yerden bir yere gidebilmelerini sağlayan lokasyondan bağımsız bir işlemdir. Sizleri bu hizmetimizle İstanbul içinde taksi bulma sorunundan kurtarmayı hedefliyoruz. Ayrıca acil işleriniz olduğunda rahatlıkla gidip gelebilmenizi sağlıyoruz. Acil işlerinizde her daim randevusuz ulaşım imkanınız vardır.

Tek yapmanız gereken telefon numaramızı rehberinize kaydederek herhangi bir ani gelişen ulaşım ihtiyacınız söz konusu olduğunda bizi arayarak bulunduğunuz konumu bildirmenizdir. Şoförümüz talep ettiğiniz konforda araç seçimi yaparak hareket eder ve yanınıza gelip sizi özel şoför konforunda gideceğiniz yere en kısa sürede ulaştırır. Kalabalık gruplar için geniş araç talep etmeyi kesinlikle unutmayınız ki böylece daha rahat bir süreç geçirebilesiniz.

Avcılar Korsan Taksi Hizmetleri

Firmamız uzun yıllardan beridir sektörde lider konumda hizmet veren bir Avcılar korsan taksi firmasıdır. Günlük rutin ulaşım ihtiyacınız, acil bir yere gitme ihtiyacınız veya normal ulaşım için bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca İstanbul’dan başka bir şehre gitmek için ehliyetiniz yoksa veya araç kiralamayı çok yüksek bütçeli buluyorsanız yine bizimle birlikte yolculuğa çıkabilirsiniz. Bizi tercih etmeniz halinde aldığınız korsan taksi hizmetinin kentteki diğer bu alanda hizmet verenlere göre daha avantajlı olacağınız noktalar; en konforlu ve en ucuza ulaşım imkanına sahip olmanızı sağlar. Siz de bu imkana sahip olmak için tüm ulaşım ihtiyaçlarınız için bizi tercih edebilirsiniz.

Avcılar Korsan Taksi Avantajları

Bir yere gitmeniz gerektiğinde çağıracağınız Avcılar korsan taksi firmasının avantajları konusunda yalnızca kendi firmamız tarafından sunulan hizmetler konusunda garantili bir durumdan söz edebiliriz. Firmamız tarafından sizler için sunulacak olan avantajları şu şekilde özetleyebiliriz;

 • Uzman şoför kadrosu
 • Geniş araç filosu
 • Uygun fiyatlı ulaşım
 • Ehliyetsiz özel şoför tadında ulaşım sağlama imkanı
 • Evcil hayvan ile ulaşım
 • Geniş aile veya arkadaş gruplarına uygun geniş araçlarla ulaşım
 • Şehirler arası ya da şehir içi korsan taksi ile ulaşım
 • En kısa sürede, trafik güvenliği çerçevesinde yolculuk etme imkanı
 • Taksimetre açılış ücretinden bağımsız, uygun fiyatlı ödeme imkanı
 • Günlük rutin ulaşımlar için bizimle anlaşarak fiyatta indirim talep edebilme
 • Acil işlemler için randevu gerektirmeden 7/24 araç çağırabilme
 • Randevulu biçimde de işlem yapabilme
 • Sessiz, sakin ve huzurlu bir ortamda ulaşım
 • Araç iç sıcaklığının ne çok bunaltıcı ne çok serin olmadığı klimalı araç ile yolculuk etme imkanı
 • Toplu taşımanın dertlerinden uzakta olma fırsatı

Tüm bu imkanlara sahip olmak için bizi dilediğiniz zaman web sitemizde yer alan İletişim sayfasına tıklayarak arayabilir ve sunduğumuz hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Mesaj yoluyla WhatsApp üzerinden de bize yazarak korsan taksi çağırabilirsiniz.

Avcılar Korsan Taksi Hizmeti Alınırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Avcılar korsan taksi hizmeti almadan önce bireylerin ya da ailelerin dikkatli olması gereken bazı noktalar vardır ki hizmetin üst düzey biçimde alınabilmesi için önemlidirler. Bunlardan bazıları şu şekildedir;

 • Güvenilir işlem süreci
 • Kısa zamanda gidilecek olan yere varabilmek adına deneyimli şoförlerle yolculuk etme
 • İstanbul’un her yerini karış karış bilen, trafik güvenliğine uygun biçimde en kestirmeden gidilecek olan yere varma
 • Uygun fiyatlı hizmet
 • Konforlu araç
 • Evcil hayvan taşıma, valiz taşıma gibi imkanlar
 • Havaalanı, otogara gitme
 • Profesyonel hizmet

Bizim firmamızdan eğer Avcılar korsan taksi hizmeti alırsanız tüm bu kriterleri fazlası ile taşıdığımızı belirtmek isteriz. Yalnızca kendi verdiğimiz hizmet konusunda garantili şekilde bilgi verebiliyoruz. Diğer firmalarla ilgili olarak herhangi bir yorumda bulunamıyoruz. Bu nedenle profesyonel ve sektörün en kaliteli hizmetini güven çerçevesinde alabilmeniz için korsan taksi hizmeti almanız gerektiğinde bizi tercih etmenizi tavsiye ediyoruz.

Yalnızca sizden talep ettiğimiz almak istediğiniz hizmetin detaylarını bize önceden belirterek hazırlıklı bir şekilde gelmemizi sağlamanızdır. Geniş araç talebiniz, evcil hayvan taşıma isteğiniz, acil hizmete ihtiyaç duyuyor olmanız gibi konularda ön bilgi vermeyi lütfen unutmayınız. Bu sayede beklediğinizden daha da iyi bir hizmet süreci sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

avcılar korsan taksi

avcılar korsan taksi

Avcılar 7/24 Korsan Taksi

Avcılar 7/24 korsan taksi ihtiyacınızda firmamız daima hizmete hazırdır. Süreci en iyi şekilde geçirmek adına ister şehir içi isterseniz de şehir dışı ulaşım için bizi tercih edebilirsiniz. Firmamız acil işlemleriniz söz konusu olduğunda mağdur olmamanız adına daima hazırda araç bekletmektedir. Randevulu işlem yapılması bizim için kesinlikle zorunlu bir durum değildir. Bu konuda uzun yıllardır deneyim sahibi olduğumuz için acil durumlarla ilgili olarak ticari taksi firmalarının pek çok soruna yol açtıklarını iyi biliyoruz ve bunun aksi yönde hizmet veriyoruz.

Özellikle normal zamanda bile İstanbul’daki taksi bulamama sorunu firmamızla birlikte ortadan kalkmış durumdadır. En az ticari taksiler kadar güvenilir ve profesyonel hizmet verdiğimizi 10 yıldan uzun süredir bu sektörde pek çok bireyi gideceği yere yüksek memnuniyet çerçevesinde götürdüğümüzü belirtmek isteriz. Müşterilerimiz daima sunduğumuz hizmetten memnun kalarak, sonraki ulaşım ihtiyaçları için de bizi tercih etmektedir.

Avcılar Korsan Taksi Fiyatları

Henüz bizden hizmet almadıysanız Avcılar korsan taksi fiyatlarının ne kadar olduğunu merak ediyor olabilirsiniz. Daha önceden bizden hizmet alan müşterilerimiz oldukça uygun fiyatlı ulaşım sunduğumuzu zaten bilmektedir. Öncelikle ücret konusunda sabit bir fiyatımızın olmadığını ve bunun gidilmesi gereken mesafeden mesafeye değişiklik gösterdiğini belirtmek isteriz. Bu farklılık sebebiyle her ne kadar burada net bir fiyattan bahsedemesek de oldukça düşük bütçe gerektiren, konforu yüksek bir hizmet sürecimiz vardır. İşlem öncesinde bilgi almanız ve buna göre bir bütçe planı hazırlamanız ise mümkündür.

Bunun için bize ulaşarak alınmak istediğiniz adresi ve gitmek istediğiniz adresi belirtmeniz yeterli olacaktır. Telefondaki danışmanımız size bu mesafenin toplam ücreti konusunda bilgi verir. Eğer rutin olarak bu mesafeyi kat etmek istiyorsanız bu durumu da belirterek aylık veya haftalık vb. hizmet bedeli sorabilirsiniz. Sizin için daime lüks şekilde sunduğumuz hizmetin kolay erişebilir olmasını temenni ediyoruz. Bunun için taksimetre açılış ücreti gibi bir ödeme kalemimiz de bulunmuyor. Sadece gittiğiniz yolun tutarını vermeniz yeterlidir.

Bunların dışında bize ulaşmak için yalnızca telefon numaramızı kullanmak zorunda olmadığınızı da belirtmek isteriz. Avcılar korsan taksi firmamıza WhatsApp üzerinden ulaşabilir ve hatta konum bilgisi göndererek bulunduğunuz yere daha kısa sürede varmamıza yardımcı olabilirsiniz.

ETİKETLER:
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
mersin haber - güzel sözler - magazin haber - sultangazi korsan taksi